AtrakcjeTurystyka

Bezpłatny wstęp do historycznych obiektów na Wyspach Brytyjskich. Wystarczy wpisać kod!

Wielka Brytania jest pełna historycznych skarbów, które można odkryć. Teraz, dzięki darmowemu biletowi oferowanemu przez National Trust prawie każdy ma okazję odwiedzić jedno z 500 historycznych miejsc. Ten wyjątkowy bilet daje możliwość spaceru wśród zmieniających się kolorów drzew, obserwacji dzikiej przyrody i nawiązania kontaktu z naturą – zupełnie za darmo.

Bezpłatny wstęp do historycznych obiektów na Wyspach Brytyjskich. Wystarczy wpisać kod!
Bezpłatny wstęp do historycznych obiektów na Wyspach Brytyjskich. Wystarczy wpisać kod!

Darmowe zwiedzenie tylko do 20 października

Okazja do skorzystania z darmowego biletu jest dostępna od 18 września do 20 października, ale liczba biletów jest ograniczona. Aby zapewnić sobie miejsce, wystarczy wypełnić formularz online na stronie National Trust, korzystając z kodu promocyjnego: ESCAPEINTOAUTUMN2023. Warto jednak sprawdzić listę wyłączonych miejsc przed planowaniem wizyty, ponieważ niektóre obiekty nie są objęte tą ofertą.

Darmowy bilet może wykorzystać zarówno jedna rodzina, jak i tylko pojedynczy dorosły. Wejściówka pozwala na wejście dla dwóch dorosłych i trójki dzieci lub jednego dorosłego i czwórki dzieci. Oferta jest otwarta dla wszystkich mieszkańców Anglii, Walii i Irlandii Północnej – tyczy się to również Polaków, którzy na co dzień przebywają w tych krajach.

wakacje last minute
Aktualna oferta tanich wakacji last minute

Prawdziwe turystyczne perełki do obejrzenia jesienią

Od końca września do listopada ogrody i parki zarządzane przez National Trust zmieniają się w kolorową mozaikę ognistych liści, bajkowych grzybów i świdrujących jeleni. W tym okresie organizowane są także liczne atrakcje, takie jak dni jabłek, święta plonów czy szlaki na czas ferii.

W północnej Anglii znajduje się Gibside, które oferuje doskonałą ucieczkę od codziennego zgiełku. Malownicze widoki na dolinę i ruiny Gibside Hall zapewnią niezapomniane wrażenia. W Irlandii Północnej Castle Ward zachwyca ponad 330 hektarami szlaków, lasów i ogrodów, oferując imponujące widoki na okolicę. W Kedleston Hall w hrabstwie Derbyshire można natomiast wziąć udział w wędrowce pośród czerwonych dębów i rdzawych świerków.

W południowym Devon znajduje się Killerton, które oferuje dwie miejsca zabaw dla dzieci poniżej 8. roku życia, otoczone gigantycznymi sekwojami. Na zachodzie, w Colby Woodland Garden w Walii, można natomiast odpocząć w spokojnej dolinie, z widokiem na 19-wieczne posiadłości, kawiarnię i galerię.

5 / 5. Ocen: 51

Back to top button