HoteleTurystyka

Chcieli nacieszyć się widokiem, a zobaczyli… matowe szkło

Dwie pary turystów odwiedzających Edynburg miały okazję przekonać się o tym, jak istotny jest widok z okna w hotelu. Podczas swojego pobytu w stolicy Szkocji, otworzyły z zaciekawieniem zasłony swojego pokoju, tylko po to, by odkryć przed sobą widok zasłonięty przez matowe szkło. Ta sytuacja wywołała u nich salwy śmiechu i zdumienia.

Chcieli nacieszyć się widokiem, a zobaczyli... matowe szkło
Chcieli nacieszyć się widokiem, a zobaczyli… matowe szkło

Odsłoniły zasłony i zobaczyły coś zaskakującego

Catherine Round i jej przyjaciółka Jane zdecydowały się na pobyt w hotelu Premier Inn na Princes Street w Edynburgu. Wybrały pokój dwuosobowy, licząc na możliwość podziwiania malowniczych krajobrazów tego historycznego miasta. Niestety, okazało się, że widoki, na które liczyły, musiały pozostać jedynie w ich wyobraźni. Zamiast tego, zastanym przez nie widokiem było matowe szkło.

Catherine tłumaczy: „Byłyśmy tam we wtorek na koncert The Killers. Jako członkinie grupy Widok z Twojego Okna, postanowiłyśmy opublikować post ze zdjęciem. Nie przypuszczałam, że wywoła taką reakcję„.

Po opublikowaniu zdjęcia na popularnej grupie na Facebooku, post zdobył 4,7 tysiąca polubień, a statystyki ciągle się poprawiają. Catherine dodaje: „Ktoś bardziej wścibski od nas zdjął róg tej folii, więc zobaczyliśmy, co było za nią„.

Rozczarowujące widoki z okna w Edynburgu

To jednak nie pierwszy raz, kiedy turyści zostają rozczarowani widokiem z okien swoich hoteli w Edynburgu. Jedna para narzekała na inny hotel wcześniej w tym roku, ponieważ dostali pokój z widokiem na plac budowy, gdzie prace rozpoczynały się już o 6:45 rano, zaledwie kilka metrów od ich okna.

Na stronie Tripadvisor, niezadowoleni klienci wyrazili swoje niezadowolenie, mówiąc, że początkowo byli pod wrażeniem hotelu, poziomu obsługi i wielkości swojego pokoju. Niestety, kiedy spojrzeli przez okno, nie byli zbyt zadowoleni – czytamy w portalu EdinburghLive.

ZOBACZ: Opinie o Rainbow Tours

5 / 5. Ocen: 10

Back to top button