LotyTurystyka

Itaka uruchamia bezpośrednie loty czarterowe do Brazylii

Biuro podróży Itaka, lider na polskim rynku usług turystycznych, wprowadziło do oferty bezprecedensowe połączenie czarterowe. Samolot Dreamliner linii LOT z 291 pasażerami na pokładzie wylądował na lotnisku w Salvadorze, inaugurując nowy kierunek podróży dla polskich turystów.

Salvador w Brazylii lotem z warszawy

Historia pierwszego lotu do Brazylii z Itaka

Rejs trwał 11 godzin i 15 minut i był dla klientów nie tylko podróżą, ale również wydarzeniem pełnym lokalnych atrakcji. W Salvadorze przy powitaniu pasażerów grały zespoły samby, co pozwoliło od razu poczuć brazylijski klimat.

Bezpośrednie loty organizowane przez Itakę z Warszawy do Brazylii będą funkcjonowały aż do 31 marca 2024 roku, co jest doskonałą informacją dla osób pragnących odkrywać Amerykę Południową.

Tanie oferty Last Minute

Sprawdź aktualne oferty tanich wakacji last minute. Ceny już od 990 PLN na 7 dni za osobę z pełnym wyżywieniem. Oferty tylko sprawdzonych biur podróży!

last minute wczasy

Noclegi w Brazylii dla klientów Itaki

W ramach oferty czarterowej, podróżni będą mieli do wyboru zakwaterowanie w jednym z dziesięciu hoteli na Wybrzeżu Kokosowym lub w samym sercu Salvadoru. Ponadto, dla chętnych przewidziano wycieczki objazdowe po kraju.

Warto podkreślić, iż te czartery są jedynymi bezpośrednimi rejsami z Europy do Salvadoru, co stawia ofertę Itaki na wyjątkowej pozycji na rynku turystycznym.

Itaka nieprzerwanie dąży do rozszerzania swojego portfela o nowe, atrakcyjne destynacje. O sile marki świadczą również rekordowe przychody, które w roku ubiegłym osiągnęły poziom 4 miliardów złotych.

egzotyka wakacje oferty

Perspektywy dla polskiego turysty

Proponowane przez Itakę loty czarterowe do Brazylii to nie tylko nowość, ale również potwierdzenie trendu na egzotyczne i dalekie podróże wśród polskich turystów. Wygoda bezpośredniego połączenia znacząco podnosi atrakcyjność oferty.

Ta inicjatywa Itaki może być również impulsem do rozwoju innych kierunków oraz inspiracją dla konkurencji do poszerzania swoich usług. Bez wątpienia urozmaica to rynek turystyczny i jest odpowiedzią na rosnące potrzeby klientów.

Rejsy Itaki do Brazylii – ekskluzywna propozycja na rynku

Oferta Itaki, jako jedyna umożliwia bezpośrednie loty do brazylijskiego Salvadoru, czyniąc z tej propozycji ekskluzywne wydarzenie na rynku turystycznym. Dla wielu polskich podróżników może to być szansa na realizację marzeń o egzotycznych wakacjach.

Dalsze plany Itaki to znak, że biuro podróży nie ustaje w poszukiwaniach nowych, intrygujących destynacji i jest gotowe zaskakiwać swoich klientów. Warto śledzić aktualności związane z ofertą tego touroperatora, aby nie przegapić kolejnych ciekawych propozycji wypoczynku.

wakacje najlepsze hotele 2024
Najlepsze hotele w Turcji. Tylko sprawdzone oferty!

ZOBACZ: Itaka opinie | Itaka wycieczki objazdowe | Tui czy Itaka

5 / 5. Ocen: 11

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button