TurystykaOpinieWczasy

Logos Tour – Opinie, czy to dobre biuro podróży?

Logos Tour to jedno z wielu polskich biur podróży, które oferują wakacje w różnych zakątkach świata. W tym artykule skupimy się na opinii o tym biurze oraz na tym, czy warto zdecydować się na wakacje z Logos Tour. Przyjrzymy się zarówno pozytywnym, jak i negatywnym opiniom, aby pomóc Ci podjąć decyzję.

Logos Tour opinie
Logos Tour – Opinie, czy to dobre biuro podróży?

Zacznijmy od tego, czym wyróżnia się Logos Tour na tle innych biur podróży. Według opinii niektórych klientów, biuro to oferuje ciekawe i nietypowe wakacje, które trudno znaleźć u konkurencji. Jednakże, opinie o Logos Tour są podzielone. Niektórzy klienci narzekają na wysokie ceny i niską jakość usług, zwłaszcza jeśli chodzi o pilotów wycieczek.

Czy warto zdecydować się na wakacje z Logos Tour? Odpowiedź na to pytanie zależy od indywidualnych preferencji oraz doświadczeń. W dalszej części artykułu przyjrzymy się bliżej opinii klientów, aby pomóc Ci podjąć decyzję, czy Logos Tour to dobre biuro podróży dla Ciebie.

egzotyka wakacje oferty

Logos Tour – Opinie klientów

Wyszukując opinie na temat biura podróży Logos Tour, można znaleźć różne opinie klientów. Niektórzy klienci wyrażają swoje zadowolenie z usług biura, chwaląc organizację wycieczek, jakość usług oraz obsługę klienta. Inni z kolei narzekają na niedociągnięcia w organizacji wycieczek, brak informacji na temat programu wycieczki, a także na problemy związane z transportem.

Jednym z najczęściej pojawiających się pozytywnych opinii jest pochwała zaangażowania i kompetencji pilotów, którzy prowadzą wycieczki. Klienci chwalą ich wiedzę na temat odwiedzanych miejsc oraz umiejętność przekazywania ciekawych informacji. Pozytywnie oceniana jest także organizacja czasu wolnego, który pozwala na swobodne zwiedzanie i odpoczynek.

Nie brakuje również negatywnych opinii, w których klienci narzekają na brak informacji na temat programu wycieczki, a także na problemy związane z transportem. Klienci skarżą się także na niedociągnięcia w organizacji wycieczek, takie jak brak zaplanowanych atrakcji czy też niewłaściwe zakwaterowanie.

wakacje najlepsze hotele 2024
Najlepsze hotele w Turcji. Tylko sprawdzone oferty!

Warto zwrócić uwagę, że opinie klientów są subiektywnymi odczuciami, które mogą wynikać z indywidualnych preferencji i doświadczeń. Przed podjęciem decyzji o wyborze biura podróży warto dokładnie zapoznać się z ofertą oraz opiniami klientów.

Poniżej kilka przykładowych opinii o biurze podróży Logos Tour:

Byliśmy w Maju na wycieczce w Peru i Boliwii . W tym czasie towarzyszył nam przewodnik Pan Sebastian L. – ogrom wiedzy, pomocny w każdej sytuacji – z takimi przewodnikami warto wybierać się w swiat. Serdecznie polecamy.

Ponieważ mam ograniczona możliwość opisu wycieczki do Japonii,skwituje opinia o pilocie ,który informacje o świątyniach czytał z telefonu, nie można się było z nim porozumieć, jako że nie miał internetu na wycieczkach i o zwyczajach, życiu codziennym w Japonii nie powiedział nic, pomimo naszych pytań. Szedł bardzo szybko przodem i ledwo można było nadążyć. Już nie wspomnę marsz 2 km z walizkami, pomimo że można było podjechać metro.

Wyjazd do Maroka z P. Sebastianem- bajka. Pilot, który przez 12 lat oprowadza grupy po Maroku, zna język francuski, arabski i berberyjski to skarb. Zachęcam wszystkich. Maroko jest piękne.

Do biura Logos Tour przekonała mnie bogata oferta. Za niemałą kwotę pojechałam na wycieczkę do Toskanii. Tam ominęliśmy zaplanowaną wizytę w winnicy. Moje protesty na nic się nie zdały jako że nadrobić można ją było tylko w dniu wylotu – czego nie chciała większość uczestników. Innymi słowy po raz pierwszy doświadczyłam konieczności pilnowania programu wycieczki. Pilot miał dzwonić do biura – okazało się że program jest OPCJONALNY. Dobrze że nie zostawili nas opcjonalnie na lotnisku na te 9 dni.

Tanie wycieczki objazdowe

Zobacz ofertę najtańszych wycieczek objazdowych od zaufanych biur podróży. Ceny już od 1200 PLN za tydzień z wyżywieniem i ubezpieczeniem!

wycieczki objazdowe tanio

Byłem z Logosem drugi raz – tym razem Peru i Boliwia (poprzednio był Meksyk). Niezapomniana wycieczka. Organizację oceniam na perfekcyjną pomimo wpadek pandemicznych, o których biuro miało prawo nie wiedzieć (jednak w tamtych krajach pewne zjawiska, związane z pandemią były nieprzewidywalne). Wielka w tym zasługa pilota, pana Mariusza L. Kompetentny w każdym calu, pomocny w każdej chwili. Zawsze potrafił wyczuć dystans, że on jest w pracy, a my na wakacjach. Po prostu – wysoka kultura osobista.

Wyjazd bardzo udany. Program został zrealizowany a nawet bywało, że widzieliśmy dodatkowe punkty programu. Opieka przed wyjazdem bardzo dobra.Najbardziej odpowiadało nam pilotowanie wyjazdu przez Sergiusza. Dzięki jego wiadomościom, logistyce w czasie wycieczki i cierpliwości , wyjazd był niezwykle udany.Program wyjazdu umożliwił poznanie tego niezwykle ciekawego kraju.

Właśnie wróciłam z wycieczki do RPA i Suazi. Jestem zadowolona choć nie obyło się bez wpadek ze strony biura Logos . Przede wszystkim nie sprawdzono, że kopalnia złota jest zamknięta i zamieniono ją na jaskinię /choć w programie istniała/. Lot z Durbanu do Port Elizabeth odbył się nie wcześnie rano a o 13.30 co spowodowało niesamowity pośpiech w \” zwiedzaniu \” tegoż miasta i w przejeździe do Parku Narodowego Tsitsikama, w którym byliśmy o zmierzchu. Było nas 16 osób i podstawiono nam bus 20 osobowy ale tak wąski i mały, że komfort jazdy był niezadowalający a odległości pokonywane spore. Od Portu Elizabeth poprawa- komfortowy, duży bus . Hotele czyste, śniadania i kolacje smaczne – bez zastrzeżeń. Jednak wszystko to zrekompensowała pilotka wycieczki Marta Mccue ! Niesamowita wiedza, chęć i łatwość jej przekazania, uśmiech na twarzy i empatia to cechy tej osoby. Dziękuję bardzo Marto za tak udane wakacje! A sam kraj RPA jest pełen kontrastów, przepięknej i różnorodnej przyrody , krajobrazów .

W ofercie Biura LogosTour szczerze polecam wyprawę do Australii i Nowej Zelandii pilotowaną przez Pana Marka Stachowiaka. To jedyny pilot w Polsce, który odważnie wyrusza z turystami na Antypody w tamtejszą porę zimową, kiedy w naszym kraju mamy lipiec i sierpień. Ta wyprawa jest opcją dla tych, którzy z powodów zawodowych nie mają szans wyjazdu na tę wycieczkę w listopadzie ( w porze wiosennej w Nowej Zelandii). Gdy zdarzy się, że nie ma możliwości wjazdu do urokliwej Zatoki Milforda w Nowej Zelandii z powodu zagrożenia lawinowego lub zimowej aury, wówczas Pan Marek pokaże w zamian za to wiele innych, równie atrakcyjnych miejsc w Ojczyźnie Kiwi, realizując program wyprawy w 200%, Turyści wrócą bardzo zadowoleni. Tak też było przed pandemią w lipcu i sierpniu 2019 r. Szczerze polecam tę nietuzinkową wyprawę, którą grupa uczestnicząca w lipcu 2019 r. wspomina do dziś. Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz bardzo dziękuję, że dane nam było w niej uczestniczyć.

Wycieczka Kanada-USA (wschodnie wybrzeże) świetnie zorganizowana, bardzo bogaty program, profesjonalnie i wyjątkowo kreatywnie poprowadzona przez Marcina Strzoda – serdecznie dziękujemy Panu Marcinowi, najlepszemu pilotowi, jakiego poznaliśmy!!! Jesteśmy zachwyceni i nie możemy jeszcze ochłonąć z wrażeń – było cudownie, choć intensywnie.

pekin okolice wycieczka objazdowa tanio

Logos Tour – Co to za biuro podróży?

Logos Tour to polskie biuro podróży, które organizuje wycieczki krajowe i zagraniczne. Firma działa na rynku od ponad 30 lat i posiada szeroką ofertę wycieczek objazdowych, wypoczynkowych oraz tematycznych. Biuro podróży oferuje również bilety lotnicze oraz rezerwacje hotelowe.

Logos Tour jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz Stowarzyszenia Polskich Biur Podróży. Firma dba o jakość swoich usług oraz bezpieczeństwo klientów. Wszyscy piloci wycieczek posiadają odpowiednie uprawnienia oraz doświadczenie.

Kierunki wyjazdów z Logos Tour

Logos Tour oferuje wycieczki do wielu krajów na całym świecie, w tym m.in. do Egiptu, Grecji, Hiszpanii, Włoch, Chorwacji, Turcji, Tunezji, na Maltę, na Cypr, do Bułgarii, na Słowację, do Czech, do Węgier, na Litwę, Łotwę, Estonię, do Rosji oraz do Azji, Afryki i Ameryki Południowej.

Biuro podróży oferuje również wycieczki tematyczne, takie jak wycieczki kulinarne, wycieczki rowerowe, wycieczki trekkingowe oraz wycieczki zimowe.

Logos Tour dba o to, aby program wycieczek był ciekawy i zróżnicowany. W ramach wycieczek objazdowych turyści zwiedzają najważniejsze atrakcje danego kraju, poznają historię i kulturę, a także mają okazję spróbować lokalnych specjałów. W ramach wycieczek wypoczynkowych turyści mogą skorzystać z atrakcji oferowanych przez hotel lub spędzić czas na plaży.

wakacje last minute
Aktualna oferta tanich wakacji last minute

Podczas wycieczek Logos Tour klienci są opiekowani przez pilota wycieczki, który dba o ich bezpieczeństwo oraz zapewnia pomoc w sytuacjach awaryjnych. Piloci wycieczek posiadają bogatą wiedzę na temat kraju, który zwiedzają, a także potrafią odpowiedzieć na pytania klientów.

Wszystkie wycieczki objazdowe z Logos Tour są starannie zaplanowane i zorganizowane, aby turyści mogli w pełni cieszyć się swoim urlopem i zwiedzać interesujące miejsca.

Logos Tour – Podróże po całym świecie

Logos Tour to biuro podróży, które organizuje wyjazdy aż na siedem kontynentów, w tym do Ameryki Południowej, Ameryki Północnej, Azji i na Bliski Wschód.

Najpopularniejsze kierunki egzotyczne, na które warto się wybrać z Logos Tour to między innymi:

Peru

Wycieczka objazdowa po Peru to niezapomniana podróż, która pozwoli odkryć tajemnice starożytnych cywilizacji. Podczas tej wycieczki turyści mogą odwiedzić słynne Machu Picchu, spróbować lokalnej kuchni, i poznać kulturę tego fascynującego kraju.

Boliwia

W trakcie wycieczki objazdowej po Boliwii turyści mają okazję zobaczyć niezwykłe miejsca, takie jak Salar de Uyuni, największa solna pustynia na świecie, oraz kolorowe laguny. To podróż pełna niesamowitych krajobrazów i przygód.

wycieczka klasyczne włochy tanio

Meksyk

Wycieczka objazdowa po Meksyku zabierze turystów w podróż przez historię i kulturę tego kraju. Odwiedzenie ruin Majów w Chichen Itza i Tulum, spróbowanie autentycznych meksykańskich dań, takich jak tacos, to tylko niektóre z atrakcji tej wycieczki.

Argentyna

W Argentynie turyści mogą zobaczyć imponujący wodospad Iguazu, który jest jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie. W ramach wycieczki objazdowej można także spróbować argentyńskiej kuchni, w tym słynnego asado i empanadas.

Brazylia

W trakcie wycieczki objazdowej po Brazylii turyści odwiedzą Rio de Janeiro, gdzie zobaczą słynny pomnik Chrystusa Odkupiciela. Wizyta w tym kraju to także okazja do spróbowania lokalnych potraw, takich jak feijoada i caipirinhas.

Paragwaj

Wycieczka objazdowa po Paragwaju umożliwia poznanie miasta Asuncion i jego zabytków, w tym katedry i pałacu prezydenckiego. Turyści mogą także spróbować tradycyjnych paragwajskich dań, takich jak sopa paraguaya i chipa.

Urugwaj

Podczas wycieczki objazdowej po Urugwaju turyści odwiedzą Montevideo i jego zabytki, w tym katedrę i Teatro Solis. Można także spróbować lokalnych specjałów, takich jak chivito i mate.

Dubaj

Wycieczka objazdowa po Dubaju to podróż do nowoczesności i luksusu. Turyści zobaczą najwyższy budynek na świecie, Burj Khalifa, i będą mieli okazję spróbować lokalnych przysmaków, takich jak falafel i hummus.

Stany Zjednoczone

Wycieczka objazdowa po Stanach Zjednoczonych zabierze turystów do Nowego Jorku, gdzie zobaczą takie zabytki jak Statuę Wolności i Empire State Building. To także okazja do spróbowania klasycznych amerykańskich dań, takich jak hot dogi i hamburgery.

Wszystkie te kierunki wyjazdów oferują unikalne doświadczenia kulturowe, przyrodnicze i kulinarne, co czyni wycieczki objazdowe z biurem podróży Logos Tour niezapomnianymi przygodami dla podróżników.

wakacje egzotyka oferty tanio
Oferta najtańszych wakacji egzotycznych

ZOBACZ: Itaka wycieczki objazdowe | Wycieczki fakultatywne Turcja | Ecco Travel wycieczki objazdowe

Logos Tour opinie – FAQ, często zadawane pytania

Czy Logos Tour oferuje wycieczki objazdowe po Japonii?

Tak, Logos Tour oferuje wycieczki objazdowe po Japonii. Biuro podróży organizuje wiele wycieczek objazdowych do różnych miejsc na świecie, a Japonia jest jednym z popularniejszych celów podróży.

Jak skontaktować się z biurem podróży Logos Tour?

Można skontaktować się z biurem podróży Logos Tour poprzez stronę internetową logostour.pl, e-mail lub telefonicznie. Na stronie internetowej znajduje się formularz kontaktowy, który można wypełnić, aby uzyskać odpowiedź na swoje pytania. Biuro podróży ma również numer telefonu, który można znaleźć na stronie internetowej.

Czy Logos Tour oferuje wycieczki po wszystkich kontynentach?

Tak, Logos Tour oferuje wycieczki objazdowe po różnych kontynentach, w tym Europie, Azji, Afryce, Ameryce Północnej i Południowej oraz Australii i Oceanii. Biuro podróży ma szeroką ofertę wycieczek, które można znaleźć na stronie internetowej.

Jakie opinie ma biuro podróży Logos Tour?

Większość klientów biura podróży Logos Tour ma dobre doświadczenia i opinie na temat wyjazdów z tym biurem. Oczywiście zdarzają się również rozczarowani klienci, ale jest ich znacznie mniej.

5 / 5. Ocen: 113

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button