OpinieTurystykaWczasy

Rego Bis opinie klientów – Czy to dobre biuro podróży?

Rego-Bis to jedno z wielu biur podróży, które oferują wakacje za granicą. Jednakże, zanim zdecydujesz się na wyjazd z tym biurem, warto dowiedzieć się, jakie Rego-Bis ma opinie turystów, którzy już mieli z nimi do czynienia. W końcu, wakacje to czas, który powinien być spędzony w przyjemny sposób, bez żadnych niepotrzebnych stresów.

rego bis opinie
Rego Bis opinie klientów – Czy to dobre biuro podróży?

W internecie można znaleźć wiele opinii na temat biura podróży Rego-Bis. Niektórzy turyści chwalą ich ofertę, inni narzekają na organizację wyjazdu. Warto zwrócić uwagę na to, że opinie te są subiektywne i zależą od indywidualnych doświadczeń każdego turysty. Jednak, analiza tych opinii może pomóc w podjęciu decyzji, czy Rego-Bis to dobre biuro podróży dla Ciebie.

Rego-Bis – Opinie klientów

Rego-Bis to jedno z wielu biur podróży, które oferują wyjazdy turystyczne. Jak w przypadku każdej firmy, opinie klientów są bardzo ważne. Dlatego warto przyjrzeć się temu, co mówią osoby, które skorzystały z usług Rego-Bis.

Według opinii klientów, Rego-Bis to biuro podróży, które oferuje zarówno dobre, jak i mniej udane wakacje. Wiele osób chwali biuro za dobór ciekawych kierunków, a także za pomoc w organizacji wyjazdu. Klienci podkreślają, że przedstawiciele biura są życzliwi i pomocni, a także potrafią doradzić w kwestiach związanych z wyjazdem.

Tanie oferty last minute

Zobacz najtańsze oferty last minute od najlepszych biur podróży. Ceny już od 1199 PLN za osobę na 7 dni z wyżywieniem.

kreta najlepsze plaże

Jednocześnie, nie brakuje także negatywnych opinii na temat Rego-Bis. Klienci narzekają na niedopasowanie hoteli do ich oczekiwań, a także na problemy z transportem. Wiele osób skarży się również na brak pomocy ze strony biura w przypadku różnych sytuacji kryzysowych, takich jak np. utrata bagażu.

Właśnie wrócilysmy z Czarnogóry w Dobrej Wodzie, hotel PONTA. Wrażenia z miejsca pobytu super, wycieczka do Zatoki Kotorskiej niesamowita. Obsługa przedstawiciela Biura Rego Bis Pani Daria na wysokim poziomie. Przedstawiona oferta wyjazdu do Montenegro bardzo trafiona. Jesteśmy bardzo szczęśliwe, zadowolone, opalone i czulysmy się bezpiecznie. Lot linii Montenegro na wysokim poziomie. Życzę takiego wypoczynku wszystkim zainteresowanym Czarnogórą a ta jest bardzo piękna, podobnie jak Chorwacja. Pozdrawiam pracowników biura podróży Rego Bis w Katowicach.

Małgorzata

Wakacje w Czarnogórze, willa Palma, jeszcze się nie spotkałam, że na kolację każdy dostawał to samo danie na talerzu, bez możliwości wyboru. Warzywa do obiadu to surowa poszatkowana kapusta, ogórek lub pomidor w plasterkach. Zupa to była woda,zageszczona mąką, czasami się trafił plasterek marchewki,czasami 1 różyczka brokuła,czasami 1 różyczka kalafiora, czasami 2 paseczki papryki. Na śniadanie zawsze zimna jajecznica, mimo tego że mieli bemary. Dodatkowo rezydentka nie poinformowała,że w miejscowości Dobra Voda nie można nawet płukać ust wodą z kranu,bo jest ona z cystern i ma bakterie. Wszyscy goście mieli rozwolnienie lub wymiotowali. Na plaży trzeba było się nagimnastykować, żeby w ogóle rozłożyć ręcznik, o leżakach można było zapomnieć.

Monika

Albania Ksamil hotel Mere, ogólnie wszystko ok cisza spokój pokoje codziennie sprzątane jedzenie jednak słabe ale bliskość licznych tanich restauracji pozwala na skonsumowanie pysznych regionalnych potraw za nie wielkie pieniądze. Okolica super plaże widoki rezydenci ok pomocni szczególnie pozdrawiam panią Dominikę pilota wycieczek doskonale realizuje się nie tylko jako pilot ale przekazuje wiele interesujących informacji odpowiednia osobą na stanowisku Polecam

Adriana

Miałem pewne obawy przez wyjazdem z racji tego że nigdy o tym biurze nie słyszałem ale jestem bardzo zadowolony z wyjazdu rezydent Grzegorz od początku do końca obecny, w czasie naszego pobytu również często w hotelu. Bardzo pomocny. Animatorka Ola również bardzo sympatyczna, fajne animacje jednak przydały by się jakieś wieczorne imprezy. Ogólnie biuro Rego-Bis spełniło moje oczekiwania w 100 % jeśli chodzi o ich obsługę, zastrzeżenia mam to obsługi hotelu ale to już nie ich wina.

Mateusz

Samo biuro spisało się na medal od początku do końca. Pozdrowienia dla Pani Oli, która bardzo się starała przy animacjach i dla Pana Grzegorza, który w każdym możliwym momencie udzielał porad. Widac ogromną wiedzę i doświadczenie. Nie znałam biura, więc same plusy..:)

Aneta

Wakacje super, hotel Concordia Celes-super. Rezydentka dno. Widzieliśmy ją w pierwszy i ostatni dzień. Jadąc z lotniska zaproponowała nam zakupy na bazarze gdzie 2 wody o,5 litra kosztowały 15 euro. A w pierwszy dzień zaproponowała wycieczki, które jak się okazało w polskim biurze podróży w Alanyi kosztowały 1/3 jej ceny. Zamiast nas uprzedzić, że nas naciągają to jeszcze wciskała nam kit. Widocznie ma z tego profit. Drugi raz nie damy się nabrać.

Paweł

Ofertę zakupiłem telefonicznie dwa dni przed wylotem. Dostałem promocyjną cenę i wiele udogodnień dotyczących przelotu i hotelu. Sam hotel spełnił moje oczekiwania, jest nowoczesny, czysty, a restauracja serwuje pyszne jedzenie. Polecam Biuro Rego-Bis, to godna zaufania firma.

Robert
wakacje oferta 2024
Nowa oferta wakacji na rok 2024

Opinie klientów na temat Rego-Bis są mieszane. Wiele osób chwali biuro za dobrze zorganizowane wakacje, a także za pomoc w organizacji wyjazdu. Jednocześnie, nie brakuje także negatywnych opinii, które dotyczą przede wszystkim niedopasowania hoteli do oczekiwań klientów oraz problemów z transportem.

Rego-Bis – Oferta wakacji i wycieczek

Rego-Bis to biuro podróży, które oferuje szeroki wybór wakacji i wycieczek. W ofercie biura znajdują się zarówno wakacje krajowe, jak i zagraniczne. Rego-Bis oferuje również wycieczki fakultatywne oraz wakacje all inclusive.

W ofercie krajowej Rego-Bis proponuje wakacje nad polskim morzem oraz w górach. Wakacje nad morzem to przede wszystkim wypoczynek w nadmorskich kurortach, takich jak Kołobrzeg, Międzyzdroje czy Świnoujście. Wakacje w górach to przede wszystkim wypoczynek w Karkonoszach, Sudetach czy Beskidach.

W ofercie zagranicznej Rego-Bis proponuje wakacje w wielu krajach Europy, Afryki, Azji i Ameryki Południowej. Wakacje zagraniczne to przede wszystkim wypoczynek w Egipcie, Tunezji, Grecji, Turcji, Hiszpanii, Portugalii, Bułgarii, Chorwacji, na Cyprze, w Tunezji, na Malediwach, w Tajlandii, na Bali czy w Meksyku.

kreta almyrida village tanie oferty

Rego-Bis oferuje również wycieczki fakultatywne. W ofercie biura znajdują się wycieczki do najważniejszych atrakcji turystycznych danego kraju. Wycieczki fakultatywne to przede wszystkim wycieczki do muzeów, zabytków, parków rozrywki czy parków narodowych.

Wakacje all inclusive to oferta Rego-Bis dla osób, które chcą wypocząć bez martwienia się o dodatkowe koszty. Wakacje all inclusive to przede wszystkim wakacje w hotelach, w których w cenie pobytu są posiłki, napoje oraz wiele innych atrakcji.

Rego-Bis – Czy to dobre biuro podróży?

Rego-Bis to polskie biuro podróży, które oferuje różnego rodzaju wycieczki i wyjazdy zarówno w kraju, jak i za granicą. Jednym z najważniejszych czynników, które wpływają na postrzeganie biura przez klientów, są opinie na jego temat. W związku z tym, warto przyjrzeć się opinii o Rego-Bis i zastanowić się, czy to dobre biuro podróży.

Według opinii klientów, biuro Rego-Bis cieszy się dość dobrą opinią. Wiele osób chwali je za atrakcyjne ceny i dobrze zorganizowane wycieczki. Klienci podkreślają także, że biuro oferuje szeroki wybór destynacji, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Warto jednak zwrócić uwagę, że niektórzy klienci narzekają na niedostateczną ilość informacji na temat wycieczek i brak możliwości dokonania zmian w programie wycieczki.

Wśród opinii na temat Rego-Bis pojawiają się także negatywne komentarze. Niektórzy klienci narzekają na niski standard hoteli, w których nocują podczas wycieczek. Innym problemem są opóźnienia w odlotach samolotów oraz brak informacji na temat zmian w programie wycieczki. Warto jednak zauważyć, że negatywne opinie dotyczą zazwyczaj pojedynczych przypadków, a nie całego biura.

Rego-Bis to dobre biuro podróży, które cieszy się dość dobrą opinią klientów. Biuro oferuje szeroki wybór wycieczek objazdowych i wyjazdów w atrakcyjnych cenach. Warto jednak pamiętać, że jak w przypadku każdego biura podróży, opinie klientów są zróżnicowane, a negatywne opinie dotyczą zazwyczaj pojedynczych przypadków.

Rego Bis – Organizacja podróży

Biuro podróży Rego-Bis słynie z dobrej organizacji wakacji. Klienci chwalą się, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Przed wyjazdem otrzymują dokładne informacje na temat transportu, godzin odlotów i przylotów, a także numeru telefonu rezydenta, który jest do ich dyspozycji w razie potrzeby.

Transport jest zawsze zorganizowany na najwyższym poziomie. Autokary są nowoczesne i wygodne, a kierowcy profesjonalni i uprzejmi. W czasie jazdy pasażerowie mogą skorzystać z toalety oraz klimatyzacji. Podczas dłuższych tras organizowane są przerwy na odpoczynek i posiłki.

Wszystkie hotele, z których korzysta Rego-Bis, są starannie wyselekcjonowane i spełniają wysokie standardy. Klienci mają możliwość wyboru pokoju według swoich preferencji, a także opcję wykupienia posiłków.

Rezydenci biura podróży są zawsze obecni w hotelu i służą pomocą w razie potrzeby. Są to osoby kompetentne i życzliwe, które znają lokalne atrakcje i potrafią doradzić klientom, jak spędzić czas wolny.

Sprawdź opinie o innych biurach podróży: Orex Travel opinie | Coral Travel opinie | Weszło Travel opinie

Rego Bis – Hotele i miejsca pobytu

Rego-Bis to biuro podróży, które oferuje swoim klientom szeroki wybór hoteli i miejsc pobytu w różnych krajach. Wśród ofert biura znajdują się zarówno hotele o niższym standardzie, jak i luksusowe kompleksy wypoczynkowe.

Jeden z klientów Rego-Bis, który wybrał się na wakacje do Macedonii, skorzystał z oferty pobytu w hotelu Unique. Pomimo atrakcyjnej ceny, klient zauważył, że w hotelu nie działało wifi, a jacuzzi, które było w ofercie, było niesprawne od roku. Mimo to, klient był zadowolony z wyjazdu do Ochrydy.

Inny klient Rego-Bis wybrał się na wakacje do Bułgarii i zdecydował się na pobyt w hotelu Sun City. Choć początkowo obawiał się niskiego standardu, to hotel okazał się być kameralnym i przyjemnym miejscem na wypoczynek, z dobrym stosunkiem jakości do ceny.

Kolejny klient Rego-Bis wyjechał na wakacje do Hiszpanii i zdecydował się na pobyt w hotelu w Lloret de Mar. Zgodnie z opisem oferty, warunki w hotelu były zgodne z opisem, a obsługa hotelu była miła i komunikatywna, co ułatwiło klientowi pobyt.

Warto zaznaczyć, że w ofercie Rego-Bis znajdują się także hotele z basenami, takie jak Chrysomare w Aiya Napa czy Hotel California Resort. Dla miłośników sportów wodnych biuro oferuje pobyt w hotelu Aqualina, który znajduje się w pobliżu plaży i dysponuje własnym centrum sportów wodnych. Natomiast dla osób, które chcą korzystać z atrakcji nocnego życia, biuro oferuje pobyt w hotelu Samba, który znajduje się w pobliżu licznych barów i klubów.

Rego Bis – Miejsca wycieczek

Biuro podróży Rego-Bis oferuje wiele ciekawych wycieczek do różnych miejsc w Europie. Wśród nich znajdują się takie kraje jak Albania, Macedonia, Czarnogóra, Hiszpania, Bułgaria, Turcja oraz wiele innych. Poniżej przedstawiamy kilka interesujących miejsc, które można zwiedzić podczas wycieczek z Rego-Bis.

Albania

Albania to kraj, który w ostatnich latach stał się coraz bardziej popularny wśród turystów. Rego-Bis oferuje wycieczki do takich miejsc jak Ksamil, Saranda, Gjirokastra oraz Durres. Ksamil to piękne miejsce z piaszczystymi plażami i turkusową wodą. Saranda to nadmorskie miasto z pięknymi widokami na morze i góry. Gjirokastra to zabytkowe miasto, które znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Durres to miasto z pięknymi plażami i zabytkowym amfiteatrem.

Macedonia

Macedonia to kraj, który oferuje wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia. Rego-Bis proponuje wycieczki do takich miejsc jak Ochryda oraz Skopje. Ochryda to miasto położone nad jeziorem o tej samej nazwie. Miasto słynie z pięknych kościołów i klasztorów oraz zabytkowego centrum miasta. Skopje to stolica Macedonii, która oferuje wiele ciekawych zabytków oraz piękne widoki na góry.

Czarnogóra

Czarnogóra to kraj, który słynie z pięknych plaż oraz górskich krajobrazów. Rego-Bis oferuje wycieczki do takich miejsc jak Budva, Kotor oraz Podgorica. Budva to nadmorskie miasto z pięknymi plażami oraz zabytkowym centrum miasta. Kotor to miasto położone u stóp gór, które słynie z pięknych widoków oraz zabytków. Podgorica to stolica Czarnogóry, która oferuje wiele ciekawych zabytków oraz piękne widoki na góry.

Bułgaria

Bułgaria to kraj, który słynie z pięknych plaż oraz ciepłego klimatu. Rego-Bis oferuje wycieczki do takich miejsc jak Słoneczny Brzeg oraz Burgas. Słoneczny Brzeg to nadmorskie miasto z pięknymi plażami oraz zabytkowym centrum miasta. Burgas to miasto położone nad Morzem Czarnym, które słynie z pięknych plaż oraz zabytków.

Hiszpania

Hiszpania to kraj, który oferuje wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia. Rego-Bis proponuje wycieczki do takich miejsc jak Lloret de Mar oraz Barcelona. Lloret de Mar to nadmorskie miasto z pięknymi plażami oraz zabytkowym centrum miasta. Barcelona to stolica Katalonii, która oferuje wiele ciekawych zabytków oraz piękne widoki na morze.

Turcja

Turcja to kraj, który słynie z pięknych plaż oraz ciepłego klimatu. Rego-Bis oferuje wycieczki do takich miejsc jak Bodrum oraz Antalya. Bodrum to nadmorskie miasto z pięknymi plażami oraz zabytkowym centrum miasta. Antalya to miasto położone nad Morzem Śródziemnym, które słynie z pięknych plaż oraz zabytków.

Rego Bis – Ceny wycieczek i warunki

Biuro podróży Rego-Bis oferuje wakacje w różnych krajach, a ceny zależą od wybranej oferty. Wszystkie ceny są podane w ofercie i zawierają podatek VAT oraz opłatę klimatyczną. Opłata klimatyczna jest pobierana przez niektóre kraje i jest zazwyczaj niewielka.

Ceny w biurze Rego-Bis są konkurencyjne w porównaniu z innymi biurami podróży. Wszystkie wakacje oferowane przez Rego-Bis zawierają przelot, transfer z lotniska do hotelu oraz zakwaterowanie. Niektóre oferty zawierają również wyżywienie, wycieczki fakultatywne i ubezpieczenie.

W biurze Rego-Bis istnieje możliwość dokonania rezerwacji online lub przez telefon. Biuro oferuje różne formy płatności, w tym przelew bankowy, kartę kredytową lub gotówkę.

wakacje last minute
Aktualna oferta tanich wakacji last minute

ZOBACZ: Najlepsze biura podróży | Opinie o Rainbow Tours | Electra Airways opinie

Rego Bis – FAQ, Najczęściej zadawane pytania

Jakie są opinie o biurze podróży Rego-Bis?

Opinie na temat biura podróży Rego-Bis są zróżnicowane. Na stronie wakacje.pl można znaleźć zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie. Wiele osób chwali biuro za atrakcyjne ceny ofert, a także za kameralne hotele i dobre jedzenie. Jednocześnie, niektórzy krytykują Rego-Bis za niski standard hoteli oraz za niedoskonałą organizację wycieczek fakultatywnych.

Jakie wakacje oferuje Rego-Bis?

Biuro podróży Rego-Bis oferuje wakacje w różnych kierunkach, zarówno w Polsce, jak i za granicą. W ofercie można znaleźć zarówno wczasy na plaży, jak i wycieczki objazdowe. Rego-Bis oferuje również wakacje z dojazdem własnym oraz wczasy last minute.

Czy Rego-Bis oferuje wczasy autokarem?

Tak, biuro podróży Rego-Bis oferuje wczasy autokarem. W ofercie można znaleźć wczasy w Polsce oraz za granicą, w tym wakacje nad morzem, w górach oraz w Europie.

Czy Rego-Bis ma rezydentów?

Tak, biuro podróży Rego-Bis ma rezydentów na miejscu. Rezydenci są osobami, które pomagają turystom w organizacji czasu wolnego oraz w rozwiązywaniu problemów związanych z pobytem za granicą.

Czy podróż z biurem Rego-Bis jest bezpieczna?

Biuro podróży Rego-Bis działa zgodnie z polskim prawem oraz zasadami Unii Europejskiej. Wszystkie oferty biura są ubezpieczone, co daje turystom pewność, że w przypadku jakichkolwiek problemów finansowych, będą mieli zapewnioną pomoc. Jednocześnie, należy pamiętać, że podróż zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem, dlatego warto zachować ostrożność i przestrzegać zasad bezpieczeństwa.

5 / 5. Ocen: 111

Back to top button